Skip to content

לימוד שפות בשביל מה? בשביל מי?

  • בשביל לתקשר ולהבין מידע בסיסי כשאנחנו בחופשה בארץ זרה.
  • בשביל השכלה כללית, שיפור ציונים בבית הספר, לקראת הבגרות או בשביל האוניברסיטה.
  • לעסקים על מנת להבין את הלקוחות שלנו,בשביל לתקשר ברמה בסיסית וללמוד מילות נימוס שיכולות לעזור בבניית יחסים בינלאומים ולצורך ריגול תעשייתי.
  • אצלנו תוכלו לבחור בין אנגלית , צרפתית , ספרדית, רוסית גרמנית ,ולימודי אולפן עברית.
  • אנו כאן עבור כולם מגיל 5 ואילך.

לימוד שפות אבל איך בדיוק?

לימוד ושיפור השפה הזרה כולל 4 חלקים שיחדיו מרכיבים את הפזל ומביאים אותנו למטרה הרצויה. סדר החשיבות והקושי של הגורמים כולל את ההבנה שבעל פה, הדיבור, הקריאה והכתיבה. הדיקדוק ואוצר המילים מרכיבים את השפה ויחד עם שליטה טובה בהם ובארבעת הגורמים נוכל להיחשב כשולטים בשפה.

רובנו רוצים להיות רק דובריי שפה זרה ולחסוך את הכתיבה והדיקדוק למשל אך תוך כדי הלימוד החלקים האחרים נילמדים אם נירצה או לא כי הם כמו חלק מהחיים שנקראים שפה. בקורסים שנלמדים בבית ספרנו אנו משתדלים להציע מיגוון רמות לכל גיל, ולכן תוכלו למצוא שיעורים שמותאמים ל-5 רמות שונות ובנוסף קורסים לפי נושאים בתחומים שונים.

המטרה להיות כמה שיותר טובים תושג ללא ספק רק על ידי תירגול נוסף לאחר השעורים וגם בזה אנו עוזרים. MCP דוגלת בקישור בין אנשים ולכן תוכלו להרגיש אצלנו חופשיים לתקשר באופן חופשי ולהרגיש שבאתם למקום שהוא יותר מעוד מקום למידה. המורים במרכז כולם דוברי מספר שפות עם ידע וניסיון והכשרה שתקנה לכם את הביטחון לצאת אל העולם המופלא הזה, עולם השפות.

התמחות של 1-4 שבועות בחו"ל

משנת 2014 אנו משמשים כסוכני חברות ההתמחות בשפות בעולם כולו ובאירופה במיוחד. חברות כמו: KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGE, ALPADIA LANGUAGES.

היתרון מובן מאליו בלימוד בסביבה אוטנטית ובליווי יום יומי מקצועי על ידי צוות של מורים בעלי ניסיון מטרתם הינה לקדם את התלמידים כל יום יותר ולשלב הווי של העיר עצמה על ידי ביקורים במוזיאונים הופעות אירועי ספורט וישיבה בבתי קפה עם אנשים מקומיים. אנו מתחייבים ללוות את התלמידים לפני הנסיעה ללימודים עד הרגע שבו הם נילקחים על ידי צוות בתי הספר המקומיים.

פתיחת התיק התשלומים ומיבחן הרמה נעשים אצלנו וכוללים את הלימודים ההגעה משדה התעופה לבית הספר בהסעה אישית אם אפשרי והשהייה. אירגון הטיסה והוצאות נילוות לחיי היום יום והביקורים שמוצעים הם על חשבון התלמידים במקום.

למחירים מעודכנים יש ליצור קשר ולקבוע תור להסבר מפורט במרכזנו.  

צרו קשר

למידע מעודכן על מחירים ולקביעת פגישת הסבר מפורטת, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עימנו.

פעילויות המרכז

שפות

לפתוח חלון אל עולמות חדשים. מסע אישי שמעניק לנו גישה לתרבויות, ספרות, היסטוריה ואופן חשיבה שונים.

גלרייה והרצאות

זהו לא רק מקום שבו ניתן להתבונן ביצירות אמנות מרהיבות, אלא גם פלטפורמה לחוויות למידה והשראה.

הופעות

ערב מהנה עם הופעות חיות מהארץ ומחו”ל, המזמינות את המבקרים להנות ממוזיקה איכותית.

יין וגבינות

ערב של יין וגבינות הוא פשוט חגיגה לחושים, נקודת מפגש של טעמים, ריחות וחוויות משותפות.